japanese sushi & steak Mělník
AkceFrancie vs. Španělsko

Zažijte kouzelnou degustaci

Pokud jste milovníci kvalitního vína a skvělého jídla tak tato akce bude přímo pro vás.

Již za pár dní budeme v naší restauraci Sakura Sushi & Steak pořád unikání ochutnávku těch nejlepších vín z Francie a Španělska. Sami tak bude moci posoudit, která vína a z jaké země jsou vám bližší.

Budou k degustaci vína jak bílá tak i červená. zajímavé ročníky z techto oblastí, vína i archivní a špičková. Celkem budete mít možnost ochutnat 14 vín.

Degustrací Vás budou provázet 2 odborníci, každý na jednu danou oblast.

Těšit se můžete tak jako vždy na výběr těch nejlepších specialit z naší kuchyně, které budeme v rámci degustace připravovat. Servírovat budeme dobroty, jak ze studené kuchyně tak i teplé a vyzkoušíte mimo jiné vybrané sýry a pršuty z těchto zemí, prémiové uzeniny, nebude chybět samozřejmě populární sushi, ale i naše steaky a další pochoutky.

Tento večer zažijete a ochutnáte širokou škálu vynikajících vín a lahodných pokrmů.

Rozhodně to bude stát za to.

Datum akce: 18. června od 18 hod

1490,- / osoba

Kde: Sakura Sushi & Steak - Nová 99, Mělník

Doporučujeme si udělat rezervaci na:

sushi@sakurasushi.cz

decoration

Naše sociální sítě


Dopřejte skvělý zážitek

decoration

Chcete obdarovat své blízké, potěšit obchodní partnery či ocenit schopné zaměstnance? Pak jim dopřejte opravdu skvělý chuťový zážitek v naší restauraci. Vybrat si můžete hned z několika cenových variant dárkových poukazů. (500 Kč, 1000 Kč, 20001 Kč).
K zakoupení jsou u nás v restauraci. (platba pouze v hotovosti) Pokud by jste si přáli zaslat poukaz emailem stačí kliknout na odkaz níže a napsat o jaké poukazy by jste měli zájem.

Objednat dárkové poukázky