Restaurace Sakura Sushi

Vítejte v Japonsku. Vítejte ve světě Sakura Sushi!

Restaurace Sakura Sushi si vedle kvality nabízených jídel zakládá na příjemném prostředí inspirovaném tradiční japonskou architekturou vkusně doplněnou o prvky moderních restaurací mezinárodního střihu. Naším cílem je, aby jste se cítili co nejlépe a mohli si tak skutečně vychutnat servírované delikatesy japonské kuchyně.

 

Přínášíme Vám výborná jídla připravená z cela čerstvých a autentických surovin za odpovídající cenu. Snažíme se, aby každá Vaše návštěva byla pro Vás a Vaši společnost příjemným gastronomickým a společenským zážitkem díky příjmné obsluze a okouzlujícímu prostředí naší restaurace. V prostorách Sakura Sushi naleznete klubové posezení pro skupiny 4 až 12 osob, útulné stolky pro 2 osoby a stylový japonský bar. V letních měsících je pro návšětvníky otevřena venkovní terasa s příjemným posezením ve stínu stromů. Interiér restaurace je nekuřácký.

 

Parkování je možné přímo před vchodem restaurace, v přilehlých ulicích Nová a Tyršova, nebo na nedalekém náměstí Míru (2 minuty chůze). Odkaz na mapu s umístěním restaurace Sakura Sushi.